Sobota 04.05.2024

Szkoła informuje rodziców Zarząd Rady Rodziców 2023/2024 Komisja Rewizyjna 2023/2024 Współpraca Szkoły z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną WAŻNE KONTO BANKOWE WPŁATY NA RZECZ RADY RODZICÓW

WAŻNE KONTO BANKOWE

Szanowni Państwo!

Informuję, że od 1 stycznia 2017 r. następuje centralizacja rozliczenia podatku VAT i dane na wszystkich umowach i do faktury zmieniają się. Na wszystkich umowach zawieranych przez Szkołę jako strona będzie wskazana Gmina Lublin i na fakturach zarówno dotyczących nabycia, jak i sprzedaży figurować będzie Gmina Lublin.

Właściwe dane do faktury od 1 stycznia 2017 r. są następujące:

Nabywca lub sprzedawca: Gmina Lublin, Plac Króla Władysława Łokietka 1, 20-109 Lublin; NIP: 946-25-75-811

Odbiorca lub wystawca i adres do korespondencji:
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie, 20-232 Lublin, ul. Jana Kasprowicza 112.

Nie należy wystawiać faktur na Szkołę i Radę Rodziców!!!

Na niniejszy rachunek wydzielony szkoły: 44 1240 1503 1111 0010 0155 1968  można dokonywać wpłat za – przykładowe wpisy -:

1.  Darowizny, tytułem: „Rodzice - darowizna na pomoce dydaktyczne” lub wskazanie konkretne: „Rodzice klas VI - darowizna na książki do biblioteki szkolnej”, lub „Rodzice klas IV-VI - darowizna na sprzęt sportowy – piłki siatkowe”, itp.

Szanowni Rodzice!

Od 2 września 2019 r. obowiązują NOWE - indywidualne konta i numery rachunków (każdy Rodzic odbiera osobiście stosowny dokument od p. intendent lub w sekretariacie), na które należy dokonywać wpłaty za wyżywienie dziecka/ucznia uczęszczającego do oddziału przedszkolnego lub szkoły.

Proszę uważnie zapoznać się z treścią dokumentu i dokonywać wpłat na właściwy rachunek oraz terminowo. Nie należy płacić zbiorczo w przypadku dwójki lub więcej dzieci, gdyż każde z nich ma osobiste konto do wpłaty.

Dziękuję za wyrozumiałość,

z poważaniem,