Sobota 04.05.2024

Szkoła informuje rodziców Zarząd Rady Rodziców 2023/2024 Komisja Rewizyjna 2023/2024 Współpraca Szkoły z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną WAŻNE KONTO BANKOWE WPŁATY NA RZECZ RADY RODZICÓW

Zarząd Rady Rodziców 2023/2024

Zarząd Rady Rodziców, rok szkolny 2023/2024
Przewodnicząca - p. Agnieszka Flis
Zastępca - p. Edyta Kucharzyk
Sekretarz - p. Marcin Szajda
Skarbnik - p. Wioletta Orłowska - Szewczyk

Regulamin Rady Rodziców

OGÓLNY PLAN WSPÓŁPRACY Z RADĄ RODZICÓW

1. Opiniowanie i zatwierdzanie ważnych dokumentów szkolnych oraz zgłaszanie wniosków  i uwag dla lepszej współpracy.
  2. Współtworzenie Programu wychowawczo - profilaktycznego naszej Szkoły i współrealizacja zadań wynikających z programu.
  3. Aktywny udział w zebraniach i spotkaniach klasowych oraz lekcjach otwartych
    w celu podnoszenia efektów kształcenia swych dzieci.
  4. Współorganizacja imprez i uroczystości szkolnych zgodnie z „Kalendarzem…” na bieżący rok szkolny
    oraz wspieranie pracy wychowawcy klasowego. Współorganizacja wycieczek szkolnych.
  5. Wyrażanie opinii na temat pracy ocenianych nauczycieli.
  6. Motywowanie dzieci do nauki i systematycznego udziału w zajęciach pozaszkolnych.
  7. Pomoc specjalistyczna podczas szkoleń dla nauczycieli i rodziców (dzielenie się wiedzą
    i doświadczeniem).
  8. Sponsorowanie (dobrowolne i w różnej formie) pomocy dydaktycznych, sprzętu, akcji, przedsięwzięć, służących wspieraniu szkolnej kariery dzieci oraz nagród dla wyróżniających się uczniów.
  9. Udział w badaniach i diagnozach prowadzonych przez szkołę w celu podnoszenia jakości jej pracy
    i efektów kształcenia.
  10. Pielęgnowanie tradycji, obrzędowości i ceremoniału szkolnego.
  11. Wykonywanie prac społecznie użytecznych na rzecz szkoły i jej otoczenia.
  12. Bieżące i systematyczne zapoznawanie się z informacjami zamieszczanymi na tablicy: „ Szkoła informuje rodziców” oraz stronach internetowych L K O, Samorządu Miasta Lublin, SP NR 48 Lublin.