Czwartek 02.05.2024

Aktualności z życia szkoły

Szanowni Państwo!
1. W związku z uroczystymi obchodami 100.
ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI  PRZEZ  POLSKĘ przekazuję Państwu zaproszenie Wojewody Lubelskiego
i Komitetu Honorowego Obchodów do udziału w uroczystościach Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 Listopada w Lublinie.
Zapraszam Państwa do udziału w uroczystościach 100. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ  POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI w Mieście Lublinie, a wcześniej:
1). 7 listopada 2018 r. o godz. 16.30 liczna delegacja naszej szkoły uczestniczy we Mszy Św. Patriotycznej w Kościele Powizytkowskim przy ul. Narutowicza 6, a następnie złożymy kwiaty i zapalimy znicze przy Pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lublinie.
2). 9 listopada 2018 r. o godz. 11.00 – rozpocznie się uroczysta akademia: " Społeczność SP48 dla Niepodległej...". O godz. 11.11 wszyscy odśpiewamy 4 zwrotki Hymnu Państwowego, złożymy kwiaty i zapalimy znicze oraz złożymy hołd BOHATEROM przy naszych miejscach pamięci: "Dąb Pamięci", "Dąb Niepodległości" oraz replice Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Niech nas połączą barwy biało – czerwone i radość świętowania! Serdecznie Wszystkich zapraszamy!
Henryka Olszak